Brest zaznamenal druhé vítězství v Lize mistrů díky dvěma gólům bývalého slávisty Simy.

Senegalský útočník Sima je zatím ústřední postavou Brestu v reformované ligové fázi soutěže. Proti Sturmu vstřelil ve druhém poločase vítězný gól na 2:1. V Salcburku otevřel skóre již v prvním poločase a znovu se jednalo o vítěznou trefu.

Ve druhé půli zvyšoval na 3:0, francouzský tým po přestávce skóroval celkem třikrát a před dnešními večerními zápasy se ujal vedení v neúplné tabulce.

2. kolo fotbalové Ligy mistrů:

Salcburk – Brest 0:4 (0:1)

Branky: 24. a 70. Sima, 66. Camara, 75. Lage. Rozhodčí: Taylor (Ang.).

21:00 Arsenal – Paris St. Germain, FC Barcelona – Young Boys Bern, Borussia Dortmund – Celtic, Inter Milán – Crvena zvezda Bělehrad, Leverkusen – AC Milán, PSV Eindhoven – Sporting Lisabon, Slovan Bratislava – Manchester City.

Mohlo by vás zajímat – bitky fanoušků v indonéské lize:

Senegalský útočník Sima je zatím střední postavou Brestu v reformované ligové fázi soutěže. Proti Sturmu vstřelil ve druhém poločase vítězný gól na 2:1. V Salcburku otevřel skóre již v prvním poločase a znovu se jednalo o vítěznou trefu.