Plzeňský slončík debutoval v vítězném zápase proti Pardubicím

Aktualizujeme…

11. kolo první fotbalové ligy:

Viktoria Plzeň – FK Pardubice 2:0 (0:0)

Branky: 56. Slončík, 90.+3 Havel. Rozhodčí: Radina – Hájek, Líkař – Berka (video). ŽK: Sojka, Cadu – Sychra, Zlatohlávek. Diváci: 7224.

Plzeň: Jedlička – Dweh, Markovič, Jemelka – Kopic (72. Havel), Kalvach, Sojka, Cadu – Šulc, Slončík (63. Adu) – Vašulín (87. Hejda). Trenér: Koubek.

Pardubice: Stejskal – Jindra (84. Surzyn), Noslin, Lurvink, Šehič – Vacek, Polyák (67. Halda) – Sychra (76. Pandula), Míšek (67. Yahaya), Patrák (76. Leipold) – Zlatohlávek. Trenér: Kulič.

V sobotu se odehrálo 11. kolo první fotbalové ligy, ve kterém se střetly týmy Viktoria Plzeň a FK Pardubice. Zápas skončil vítězstvím Plzně 2:0, přičemž obě branky padly až ve druhém poločase.

První branku zápasu vstřelil v 56. minutě Slončík a definitivně rozhodl o vítězství Plzně v nastaveném čase Havel. Rozhodčí Radina nepotřeboval využít VAR, aby potvrdil oba góly.

Viktoria Plzeň tak získala další tři body a upevnila si svou pozici v čele tabulky. Naopak FK Pardubice odchází bez bodů a bude muset zapracovat na své výkonnosti, aby se vyhnul sestupovým příčkám.

Diváci na stadionu podpořili oba týmy a atmosféra byla skvělá. Celkově se utkání odehrálo před 7224 diváky, kteří viděli zajímavý fotbalový zážitek.

Sestavy obou týmů byly dobře připravené a trenéři se snažili najít správnou taktiku pro vítězství. Nakonec se více dařilo hráčům Viktorky, kteří si odnesli zasloužené vítězství.

Doufejme, že další zápasy budou stejně zajímavé a plné gólů. Sledujte fotbalovou ligu a buďte u toho!