Hráči Řepiště protestovali ve stávce, náhradníci utrpěli drtivou porážku 0:26

Nová divize F v Moravské fotbalové lize začala neobvyklým způsobem. V utkáních prvního kola došlo k neskutečnému debaklu týmu TJ Řepiště. Klub se potýká s dlouhodobými neshodami s vedením a hráči A-týmu se rozhodli k zápasu nenastoupit. Nakonec však klub sestavu dohromady dal a utkání se odehrálo. Favoritem byl tým Prostějova, který využil situace a zvítězil vysoko 26:0. Nejlepším střelcem utkání byl Jan Silný, který vstřelil 11 branek.

V dalším kole MOL Cupu se také odehrálo několik zajímavých utkání. Zbrojovka Brno porazila tým Ždírec nad Doubravou 4:1, Kladno porazilo Králův Dvůr 1:0 a Vsetín porazil Kozlovice 3:1. Další výsledky zápasů jsou následující: Hodonín – Vyškov 2:2 (3:5 na penalty), Hlinsko – Živanice 1:0, Slavia Hradec Králové – Chrudim 0:2, Holešov – MILO Olomouc 4:1, Havířov – Unie Hlubina 0:2, Mariánské Lázně – Karlovy Vary 4:0, Čáslav – Admira Praha 1:2 po prodloužení, Hostouň – Dukla Praha 1:4, Štětí – Ústí nad Labem 2:3, Klatovy – Táborsko 1:6, Újezd Praha 4 – Velvary 0:1, Český Brod – Loko Vltavín 0:3, Havlíčkův Brod – Vysočina Jihlava 0:8, Český Krumlov – Vlašim 0:7, Nespeky – Motorlet Praha 6:3 po prodloužení, Brandýs nad Labem – Chlumec nad Cidlinou 0:2, Neratovice-Byškovice – Most-Souš 0:1, Katovice – Příbram 1:2, Benátky nad Jizerou – Zápy 0:3, Vítkovice – Třinec 0:4, Petřín Plzeň – Přeštice 2:1 a Chomutov – Brozany 0:2.

Některé zápasy byly odloženy kvůli nepříznivým podmínkám. Jedná se o utkání Rýmařov – Hlučín, Kosmonosy – Varnsdorf, Vel