Šulc přispěl k třem gólům Plzně proti Malťanům díky své trpělivosti

Bývalý reprezentant do 21 let na tiskové konferenci nevěděl, že připravil dvě branky, asistenci před trefou Pavla Buchy si ani nedokázal vybavit. Tento hráč, který hostoval v Jablonci v minulé sezóně, se zapsal mezi střelce v 73. minutě, kdy zvýšil na 3:0 tvrdou střelou. Přestože jeho tým vstřelil dva góly a třikrát trefil brankovou konstrukci, nechce podcenit odvetu s Gzirou na Maltě. Plzeňský odchovanec prohlásil, že pojedou tam vyhrát a nebudou to podceňovat. V prvních třech soutěžních zápasech tohoto ročníku za Viktorii neodehrál ani minutu, ale dostal šanci od trenéra Koubka v ligovém duelu s Ostravou a udržel se i proti Gziře. Hráč se domluvil s trenérem, že bude nejlepší pro všechny, aby dotrénoval po letním mistrovství Evropy do 21 let. Splnil to, co chtěl, a je rád, že mu trenér dal potom šanci.