Liverpool porazil Aston Villu a zaznamenal třetí vítězství v řadě v zahraničních ligách.

Liverpool se ujal vedení už ve třetí minutě, kdy letní posila Szoboszlai poslal do sítě odražený míč po rohovém kopu a stal se čtvrtým maďarským střelcem v Premier League. V 22. minutě si dal vlastní gól Cash a skóre uzavřel po změně stran znovu po rohu druhou brankou v sezóně Salah. Egyptský kanonýr si připsal gól nebo asistenci v desátém zápase Premier League v řadě. Liverpool navázal na triumf z Newcastlu, kde před týdnem i v oslabení otočil ve závěru skóre na 2:1. S Aston Villou neprohrál šestý ligový duel v řadě. Celek z Birminghamu neuspěl po čtyřech soutěžních výhrách.

V zápase Crystal Palace – Wolverhampton (3:2) padly všechny branky po změně stran. K druhému vítězství domácích v sezóně pomohl dvěma zásahy útočník Édouard.

Anglická fotbalová liga – 4. kolo:

Crystal Palace – Wolverhampton 3:2 (56. a 84. Édouard, 78. Eze – 65. Hwang Hi-čhan, 90.+6 Cunha), Liverpool – Aston Villa 3:0 (3. Szoboszlai, 22. vlastní Cash, 55. Salah),

Girona v závěru vybojovala výhru s Las Palmas a ve španělské lize je druhá

Hráči Girony ve 4. kole španělské ligy zdolali doma 1:0 Las Palmas a jsou na druhém místě neúplné tabulky. Duel Atlética Madrid se Sevillou byl odložen kvůli hrozbě záplav po silných deštích, které se dnes v některých regionech Španělska očekávají.

O vítězství Girony nad nováčkem soutěže rozhodl hlavičkou z 88. minuty útočník Portu. Katalánský celek vyhrál potřetí za