Belgie porazila Ázerbájdžán v kvalifikaci, Anglie remizovala s Ukrajinou.

Belgie zvítězila nad Ázerbájdžánem v kvalifikaci mistrovství Evropy ve fotbale 2024. Favorizovaný tým nedal dominantní výkon, ale dokázal si vytvořit náskok a udržet ho až do konce zápasu. Jediný gól padl ve 38. minutě, kdy Carrasco tečoval střelu Bakayoka. Belgie tak získala tři body a udržela si první místo ve skupině F.

Další zápas ve skupině C mezi Ukrajinou a Anglií skončil remízou 1:1. Zinčenko otevřel skóre ve 26. minutě, ale Walker vyrovnal krátce před koncem první půle. Anglie nedokázala soupeře překvapit a navázat na svou předchozí výhru nad Ukrajinou.

Ve skupině F zvítězilo Švédsko nad Estonskem vysoko 5:0. Gyökeres, Kulusevski, Isak, Quaison a Claesson se postarali o góly. Švédsko se tak posunulo na třetí místo ve skupině, ztrácí však čtyři body na vedoucí Belgie a Rakousko.

Celkově se tedy situace ve skupinách C, F a I kvalifikace mistrovství Evropy ve fotbale 2024 vyvíjí následovně: