Real Madrid rozhodl v posledních okamžicích, Králův Union utrpěl krutou porážku v Madridu.

V prvním kole skupin fotbalové Ligy mistrů se odehrály zajímavé zápasy. V skupině A se střetly týmy Galatasaray Istanbul a FC Kodaň. Zápas skončil remízou 2:2. První branku vstřelil tým FC Kodaň, a to ve 35. minutě díky Elyounoussimu. Poté se v 58. minutě prosadil Goncalves a zdálo se, že Kodaň bude mít vítězství na dosah. Nicméně v závěrečných minutách se Galatasaray dokázal vrátit do zápasu. V 86. minutě skóroval Boye a o dvě minuty později přidal gól Tete. Rozhodčím zápasu byl Kabakov z Bulharska. Během zápasu byl vyloučen hráč Jelert z týmu Kodaň. Zápas sledovalo 46 911 diváků.

Ve skupině C se utkaly týmy Real Madrid a Union Berlín. Zápas skončil vítězstvím Realu Madrid 1:0. Jednou brankou zápasu se v posledních sekundách zápasu prosadil Bellingham. Rozhodčím zápasu byl Eskas z Norska. Zápas sledovalo 65 207 diváků.

První kolo skupin Ligy mistrů nabídlo napínavé zápasy a zajímavé momenty. Těšíme se na další fotbalové bitvy v této prestižní soutěži.