Legie Varšava překvapila Angličany vítězstvím nad Aston Villou ve skupině Konferenční ligy.

V prvním kole skupin fotbalové Evropské konferenční ligy došlo k několika překvapivým výsledkům. Jedním z nich bylo utkání mezi Legií Varšava a Aston Villou. Legia překvapila sedmý tým minulé sezony anglické ligy svižným nástupem a během úvodních 26 minut dvakrát skórovala. Favorizovaná Aston Villa dokázala ještě do pauzy pokaždé srovnat, ale v 51. minutě rozhodl druhým gólem v utkání Muci a Legia zvítězila 3:2.

Dalším překvapením byl zápas mezi Zrinjski Mostar a Alkmaarem. Bosenský šampion v poločase prohrával doma s vysoce favorizovaným Alkmaarem 0:3, ale po změně stran otočil stav na 4:3.

Ve skupině F se střetly Genk a Fiorentina. Italský tým, který byl finalistou minulého ročníku, uhrál jen remízu 2:2. Belgický celek srovnal na konečných 2:2 pět minut před koncem.

V další skupině G se Eintracht Frankfurt utkal s Aberdeenem a zvítězil 2:1. HJK Helsinky prohráli s PAOK Soluň 2:3.

V poslední skupině H se Ludogorec Razgrad utkal s Trnavou a vyhrál 4:0. Fenerbahce Istanbul porazilo Nordsjaelland 3:1.