Slovenský tým zklamal v Lize mistrů – reakce trenéra

Basketbalový tým Levic nedokázal v první čtvrtině utkání proti Larnace dát ani jeden bod. Patrioti vyslali celkem třináct pokusů, ale žádný z nich neskončil v koši. Na konci prvního poločasu se na tabuli svítilo skóre 0:20, což byla velká kuriozita. Hráč Martin Bachan uvedl, že je neuvěřitelné, že nedokázali dát žádné body. Trenér Michal Madzin se vyjádřil, že je těžké to hodnotit. Ve druhém poločase se Levic zvedli a nasázeli najednou 22 bodů, ale stále prohrávali 22:45. Ve třetí čtvrtině polevil kyperský celek a Levice ji vyhrály vysoko 21:8. Nakonec však v prvním kole kvalifikace padly v tureckém Seriku 66:74 a byly vyřazeny ze soutěže. Bachan uvedl, že první čtvrtina je stála zápas a Madzin dodal, že soupeř byl hratelný. Týmu Levic tak mrzí, že nedokázali lépe hrát. V dalším průběhu utkání ukázali, že soupeř od nich nebyl daleko co se týče kvality. Levic si na podzim zahrají skupinovou fázi Evropského poháru.