Dinamo Záhřeb neuspělo v Kosovu, Besiktas ztratil v utkání s Luganem

Kosovský tým získal vítězství ve svém druhém zápase ve skupinové fázi. V prvním poločase se prosadil Almir Kryeziu a ve druhé půli přidal další gól střídající Vahíd Hamidí. Besiktas Istanbul si ve skupině D zajistil dvoubrankový náskok díky kamerunskému útočníkovi Aboubakarovi, který rozhodl o postupu týmu přes Dynamo Kyjev. Nicméně, ve druhém zápase byl vyloučen francouzský obránce Rosier a hosté dali v závěru tři branky, z toho jednu vlastní. Bodø/Glimt, který předtím porazil Bohemians v předkole, utrpěl první porážku po 11 soutěžních zápasech. Bruggy se trefil stejně jako v prvním utkání proti nim Vanaken. Slovan Bratislava si připsal druhé vítězství ve skupině A. V prvním poločase nevyužil penaltu Weiss, ale ve druhé půli se mu nabídka opakovala a Srb Čavrič proměnil pokutový kop. Český záložník Jaromír Zmrhal strávil výhru 1:0 na lavičce. Klaksvík je prvním týmem z Faerských ostrovů, který se dostal do skupinové fáze. Hraje na hostujícím stadionu v Tórshavnu, kde hraje i reprezentace, protože jeho kapacita je pouze 530 diváků. V utkání proti favoritovi z Lille si připsal bezbrankovou remízu. Maccabi Tel Aviv neprohrál ve 13 zápasech od příchodu irského trenéra Robbieho Keana, ale série skončila v Gentu po dvou brankách Maročana Tisúdaliho.