Zranění Alexe Krále při oslavě kontroverzního gólu, který byl následně zrušen VARem.

Stuttgart zvítězil nad Wolfsburgem 3:1 a dostal se na čelo neúplné tabulky. Obrat a hattrickem se blýskl Serhou Guirassy, který vstřelil tři branky. Za hosty hrál od 79. minuty také český záložník Václav Černý.

Zápas mezi Dortmundem a Unionem Berlínem skončil vítězstvím Dortmundu 4:2. Dortmund se dostal do vedení díky brance Füllkruga, ale Union rychle odpověděl a vyrovnal díky Gosensovi. Poté si Král naběhl na centr Trimmela a hlavou skóroval, ale branka byla kvůli ofsajdu zrušena po videorozhodčím. Dortmund nakonec otočil skóre díky gólům Schlotterbecka a Brandta. Bonucci snížil z penalty, ale Ryerson přidal pojistku.

Wolfsburg vedl ve Stuttgartu po brance Gerhardta, ale Guirassy se blýskl a vstřelil tři branky v rozmezí od 67. do 82. minuty. První gól zaznamenal z penalty. Guirassy je momentálně nejlepším střelcem bundesligy s 13 góly.

Augsburg podlehl doma nováčkovi z Darmstadtu 1:2. Lipsko remizovalo bez branek s Bochumem.