V divokém derby s Chelsea, Tottenham utrpěl porážku po dvou červených kartách a pěti odvolaných gólech.

Chelsea zvítězila nad Tottenhamem v dnešním ligovém utkání se skóre 4:1. Tottenham sice dobře začal a v 6. minutě se ujal vedení po střele Dejana Kulusevského, ale poté už se domácím týmu nedařilo. Kvůli ofsajdu byl neuznán gól Son Hung-mina a po půlhodině hry byl Tottenham oslaben o jednoho hráče kvůli vyloučení Cristiana Romera. V 35. minutě vyrovnal Cole Palmer z penalty a poté Tottenham přišel o další dva zraněné hráče – Jamese Maddisona a Mickyho van de Vena. V 55. minutě byl navíc vyloučen Destiny Udogie. Chelsea využila dvou hráčů navíc a po dvaceti minutách otočila skóre díky brance Jacksona. Senegalec pak v nastaveném čase přidal ještě další dvě branky a zajistil tak vítězství Chelsea. Po této výhře se Chelsea posunula na desáté místo v tabulce anglické fotbalové ligy.