West Ham zvítězil díky Čechově třetímu gólu

West Ham se vrátil na vítěznou vlnu po sérii čtyř ligových zápasů, ve kterých získal pouze jeden bod. Předchozí tři utkání prohrál. Ve svém posledním zápase proti Nottinghamu šel do vedení už ve třetí minutě, když Paquetá využil chyby v rozehrávce hostů a skóroval. Minutu před poločasem vyrovnal Awoniyi.

V 63. minutě šli hosté dokonce do vedení, když pohlednou týmovou akci zakončil Elanga. Z náskoku se však neradovali dlouho, po přesné přihrávce Warda-Prowse se prosadil Bowen. Dvě minuty před koncem rozehrál Ward-Prowse rohový kop a Souček přesnou hlavičkou rozjásal domácí fanoušky. Celý zápas za West Ham odehrál i Vladimír Coufal.

Liverpool začal svůj zápas proti Brentfordu dvěma neuznanými brankami Nüeze, ale po jeho přihrávce šest minut před poločasem Salah otevřel skóre. Egyptský kanonýr v 62. minutě zvýšil na 2:0 a o dvanáct minut později potvrdil výhru Diogo Jota. Salah překonal hranici 200 gólů v Anglii, kde hrál v minulosti také za Chelsea. Na Anfieldu se trefil i ve svém šestém ligovém utkání v této sezóně.

Liverpool se bodově dotáhl na vedoucí Manchester City, který má však lepší skóre a nyní hraje s Chelsea. „Reds“ mají stejný počet bodů jako třetí Arsenal, ale o jednu trefu lepší skóre.

Aston Villa zvítězila 3:1 nad Fulhamem, čímž vyrovnala 40 let starý klubový rekord 13 domácích ligových výher v řadě. V tabulce je na pátém místě.