Mladý tenista Bejlek získává další významné vítězství, porazil bývalou světovou pětku

Tenisová hráčka Barbora Bejlek dosáhla v neděli svého největšího úspěchu v dosavadní kariéře. Na turnaji v chilském Colině zvítězila ve finále nad Francouzkou Diane Parryovou v poměru 6:2, 6:1. Díky tomuto vítězství si polepšila svou pozici ve světovém žebříčku o 60 míst a momentálně se nachází na 134. příčce. Jejím dalším cílem je dostat se do první stovky, a proto se nyní chystá na turnaj v Brazílii ve Florianópolisu.

Na tomto turnaji se utká s francouzskou hráčkou Léoliou Jeanjeanovou, která je momentálně na 148. místě ve světovém žebříčku. Oba zápasy se odehrají na antukové ploše, což je povrch, na kterém se Bejlek cítila v minulosti dobře a dosáhla na něm dobrých výsledků. Její forma je momentálně velmi dobrá, a proto se můžeme těšit na zajímavé zápasy a možnou další úspěšnou cestu Barbory Bejlek na profesionálním tenisovém okruhu.