Čeští hráči z West Hamu blahopřáli hvězdě Premier League, Arsenal se opět dostal na první místo.

West Ham zvítězil nad Wolverhamptonem 3:0 a ujal se dvougólového vedení již v prvním poločase. Dvakrát se trefil Kudus, který potvrdil svou střeleckou formu. V posledních pěti soutěžních zápasech se trefil čtyřikrát. Třetí branku přidal Bowen. Na všechny tři góly přihrál záložník Paquetá. Souček s Coufalem nastoupili tradičně v základní sestavě, ale Coufal byl vystřídán až v nastavení, krátce poté, co dostal žlutou kartu. West Ham se posunul na sedmé místo, zatímco Wolverhampton je třináctý.

Arsenal napravil své zaváhání z minulého kola proti Aston Ville a doma neprohrál již 13. soutěžní zápas v řadě, což je rekordní série pod trenérem Artetou. Arsenal porazil Brighton 2:0. Góly vstřelili Jesus a Havertz. Brighton neskóroval v lize po 32 zápasech a momentálně se nachází na deváté pozici.

Aston Villa prohrávala od konce první půle, kdy dal první gól v Premier League útočník Lewis-Potter. V 71. minutě ale dostal červenou kartu obránce Brentfordu Mee a využili toho Moreno s Watkinsem, kteří vstřelili góly v 77. a 85. minutě. Aston Villa také nedohrála v plném počtu, jelikož v nastavení byl vyloučen Kamara. Nicméně, svěřenci kouče Emeryho udrželi třetí ligové vítězství po sobě a v tomto kalendářním roce vyhráli již 25. zápas, což je nový klubový rekord.

V dalším zápase se utkají Liverpool a Manchester United od 17:30 hodin. Aktuálně vedoucí tým Arsenal má na svém kontě 39 bodů ze 17 zápasů. Na druhém místě se nachází Aston Villa s 38 body ze stejného počtu zápasů. Na třetím místě je Liverpool s 37 body z 16 zápasů, následovaný Manchester City s 34 body ze 17 zápasů a Tottenham s 33 body ze 17 zápasů.