Vítězstvím nad Švýcarskem se hokejisté dostávají do čtvrtfinále, kde je čeká zápas s Kanadou.

Český tým hokejistů do 20 let zvítězil ve svém čtvrtém utkání na Mistrovství světa v Goteborgu. Ve skupině B porazili čeští mladíci Švýcarsko v poměru 4:2. I když čeští hráči prohrávali 0:2, dokázali zápas otočit a získat tak důležité body.

Švýcaři se dostali do vedení v první třetině díky dvěma využitým přesilovkám. Čeští hráči se ale nevzdali a ve druhé třetině dokázali vyrovnat na 2:2. V závěrečné třetině pak kapitán Jiří Kulich a obránce Tomáš Hamara rozhodli o vítězství českého týmu.

Český tým tak získal druhou výhru na turnaji a momentálně se nachází na třetím místě v tabulce skupiny B. V dalším utkání se čeští hokejisté utkají se Slovenskem, které je momentálně na druhém místě v tabulce.

Mistrovství světa hokejistů do 20 let v Goteborgu pokračuje a čeští hráči budou bojovat o postup do vyřazovacích bojů.