Remíza mezi West Hamem a Brightonem, kdy Souček nevyužil slibnou šanci a Coufal chyběl kvůli nemoci.

West Ham a Brighton se utkali v neděli ve 20. kole anglické fotbalové ligy. Zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0. I když hráči Brightonu měli střeleckou převahu, nedokázali využít své šance. Reprezentační kapitán Tomáš Souček měl slibnou možnost v 60. minutě, ale gól nevstřelil. Tímto zápasem také neoslavil prodloužení smlouvy s West Hamem do roku 2027.

West Ham se po třech výhrách v řadě zaváhal, ale na druhou stranu už čtvrtý zápas za sebou neinkasoval. Tým zůstává na šestém místě tabulky s tříbodovým náskokem na sedmý Brighton. Pro Brighton to bylo poprvé v letošním ročníku ligy, kdy udržel čisté konto.