V druhé etapě Dakaru se Prokop umístil na desátém místě, zatímco Michek opustil top 10.

Martin Prokop, český automobilový závodník, se včera v itineráři soutěže dostal do problémů s dvojitým defektem. Naštěstí mu však větší problémy pomohla vyřešit větší dávka dun, kterou dostal na svou Ford. Díky tomu se mu podařilo obsadit desáté místo v elitní automobilové kategorii Ultimate.

Druhou etapu soutěže ovládl Stéphane Peterhansel s vozem Audi, na kterého tým Orlen Jipocar Teamu ztratil více než 19 minut. Do čela pořadí se vyšvihl jeho týmový kolega Carlos Sainz.

Na motocyklu se dnes umístil Martin Michek na sedmnáctém místě a v hodnocení své kategorie klesl na 11. pozici.

Situace se však neustále vyvíjí a aktualizujeme informace o průběhu soutěže.