Kladno utrpělo dvanáctou prohru v řadě při absenci Jágra a jasně prohrálo v Třinci.

Hokejový tým Rytíři Kladno prohrál již dvanáctý zápas v řadě. V posledním utkání proti Třinci prohráli 5:0. Jedinou komplikací pro domácí tým byla ztráta Davida Ciencialy, který kvůli zranění odstoupil ze hry na konci druhé třetiny. Hostující Vimmer trefil tyčku a poté se Rytíři dostali na druhou stranu. Růžička předložil ideální puk před branku Nestrašilovi, který ho pohodlně usměrnil do odkryté branky. Za Kladno poté dvakrát zahrozil Tralmaks, ale branku nezaznamenal. Na začátku druhé třetiny vstřelil Voženílek čtvrtý gól Třince. Reprezentační útočník hledal v přečíslení tři na dva Růžičku, ale prudká přihrávka se dostala od brusle Nemčíka do branky. Polášek zvýšil dělovkou od modré čáry a mohl skórovat podruhé, ale nevyzrál v úniku na Bowa. Kacetl v závěru celkem bez problémů uhájil čisté konto.