Baník potvrdil postup v Konferenční lize vítězstvím i v Arménii.

Baník poslal na stadionu čtvrtého celku minulé sezony arménské ligy do vedení ve 22. minutě brazilský kapitán Ewerton a pojistku přidal krátce po změně stran Matěj Chaluš.

Ostravští fotbalisté si připsali teprve druhý postup ze sedmi pohárových dvojzápasů od rozdělení federace.

Ve 3. předkole se utkají s vítězem duelu Magpies – FC Kodaň, dánský favorit má před večerní domácí odvetou pohodlný náskok 3:0.

Aktualizujeme…

Baník Ostrava si výhrou nad arménským týmem zajistil postup do dalšího kola Konferenční ligy. Ve 22. minutě se trefil brazilský kapitán Ewerton a krátce po změně stran zvýšil skóre Matěj Chaluš.

Tento postup je pro ostravský tým druhým ze sedmi pohárových dvojzápasů od rozdělení federace. Baník se tak ukázal jako silný soupeř a potvrdil svou kvalitu na mezinárodní scéně.

V dalším kole se Baník Ostrava utká s vítězem duelu mezi týmy Magpies a FC Kodaň. Dánský favorit má před večerní domácí odvetou pohodlný náskok 3:0, ale ostravští fotbalisté se určitě budou snažit pokračovat ve svých úspěších a postoupit do další fáze soutěže.

Sledujte náš web pro další aktualizace a novinky ohledně Baníku Ostrava a jejich účinkování v Konferenční lize.