Na kurtu Louise Armstronga, druhém největším v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové, působila bezradně a ztraceně.
Úspěšnost prvního podání měla na bídné úrovni 52 procent, zaznamenala jedenáct dvojchyb.
Hned pětkrát přišla Siniaková o servis a o výsledku nemohlo být pochyb. Finalistka US Open z roku 2017 Keysová byla na kurtu jasně lepší hráčkou.
„V prvních několika hrách jsem zjistila, jak na to, a cítila jsem se opravdu pohodlně. Jen jsem se snažila být agresivní a můj servis zřejmě rozhodl,“ prohlásila devětadvacetiletá Američanka po utkání přímo na kurtu.
Její spokojenost ostře kontrastovala se zklamáním Siniakové, která proti loňské semifinalistce cítila určitou šanci.
Americká tenistka neměla být dostatečně fit, kvůli zdravotním problémům vzdala osmifinále Wimbledonu i srpnovou přípravu v Montrealu.
„Myslela jsem, že šanci mám. Ale bylo tam moc chyb. Vůbec jsem se nechytla. Věděla jsem, že mě bude tlačit, na kurtu jsem ale byla zaskočená, že to vůbec tak rychlé nebylo. Měla jsem problém načasovat údery. Mám pocit, že jsem držela raketu poprvé v životě,“ prohlásila Siniaková přímo v New Yorku v rozhovoru pro Tenisový svět.
Devítinásobná grandslamová vítězka ve čtyřhře si postěžovala na organizátory turnaje. Na velkém stadionu si před zápasem chtěla alespoň chvíli zatrénovat, jenže vhodné možnosti se nedočkala.
„Nedokázala jsem si tam včera domluvit trénink. Řekli mi, že na rozehrávku můžu přijet v devět, takže jsem trochu zklamaná, že mi nebyli schopní zařídit aspoň hodinku na trénink na kurtu, kde jsem měla hrát,“ kritizovala Američany.
Česká tenistka přitom letos svými nadstandardními deblovými schopnostmi pomohla Američankám ke dvěma grandslamovým titulům ve čtyřhře. V Paříži vládla s Coco Gauffovou, na Wimbledonu zase s Taylor Townsendovou.
S ní tvoří pár i v New Yorku, jsou nasazenými trojkami, a řadí se tak mezi největší favoritky.
V singlu to ale zase nevyšlo. „Já jsem v Americe evidentně prokletá, vůbec se mi tady nedaří,“ hlesla Siniaková.
Američané nenechali Siniakovou rozehrát. Proti domácí hvězdě pak vyhořela
Na kurtu Louise Armstronga, druhém největším v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové, působila bezradně a ztraceně. Úspěšnost prvního podání měla na bídné úrovni 52 procent, zaznamenala jedenáct dvojchyb. Hned třikrát přišla Siniaková o servis a o výsledku nemohlo být pochyb. Finalistka US Open z roku 2017 Keysová byla na kurtu jasně lepší hráčkou.
„V prvních několika hrách jsem zjistila, jak na to, a cítila jsem se opravdu pohodlně. Jen jsem se snažila být agresivní a můj servis zřejmě rozhodl,“ prohlásila devětadvacetiletá Američanka po utkání přímo na kurtu.
Její spokojenost ostře kontrastovala se zklamáním Siniakové, která proti loňské semifinalistce cítila určitou šanci. Americká tenistka neměla být dostatečně fit, kvůli zdravotním problémům vzdala osmifinále Wimbledonu i srpnovou přípravu v Montrealu.
„Myslela jsem, že šanci mám. Ale bylo tam moc chyb. Vůbec jsem se nechytila. Věděla jsem, že mě bude tlačit, na kurtu jsem ale byla zaskočená, že to vůbec tak rychlé nebylo. Měla jsem problém načasovat údery. Mám pocit, že jsem držela raketu poprvé v životě,“ prohlásila Siniaková přímo v New Yorku v rozhovoru pro Tenisový svět.
Devítinásobná grandslamová vítězka ve čtyřhře si postěžovala na organizátory turnaje. Na velkém stadionu si před zápasem chtěla alespoň chvíli zatrénovat, ale vhodné možnosti se nedočkala.
„Nedokázala jsem si tam včera domluvit trénink. Řekli mi, že na rozehrání můžu přijet v devět, takže jsem trochu zklamaná, že mi nebyli schopní zařídit aspoň hodinku na trénink na kurtu, kde jsem měla hrát,“ kritizovala Američany.
Česká tenistka přitom letos svými nadstandardními deblovými schopnostmi pomohla Američanům ke dvěma grandslamovým titulům ve čtyřhře. V Paříži vládla s Coco Gauffovou, na Wimbledonu zase s Taylor Townsendovou. S ní tvoří pár i v New Yorku, jsou nasazenými trojkami, a řadí se tak mezi největší favoritky.
V singlu to ale zase nevyšlo. „Já jsem v Americe evidentně prokletá, vůbec se mi tady nedaří,“ hlesla Siniaková.