Bayern Munich struggles in the Champions League as well. In Rome, the Bavarian giant fails to shoot on goal.

Osmifinálová utkání fotbalové Ligy mistrů začala napínavě. První zápas mezi Laziem Řím a Bayernem Mnichov skončil vítězstvím italského týmu 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil Immobile z penalty v 69. minutě. Rozhodčím byl Letexier, asistovali mu Mugnier, Rahmouni a Frappart (video, všichni Francouzi). Zápas byl poznamenán červenou kartou pro Kimmicha z Bayernu a žlutou kartou pro Upamecana z Bayernu. Na stadionu se sešlo 51 454 diváků.

Sestavy týmů byly následující:

Lazio: Provedel – Marušič, Gila (81. Patric), Romagnoli, Hysaj (60. Lazzari) – Guendouzi, Vecino, Luis Alberto (81. Kamada) – Isaksen (74. Pedro), Immobile (74. Castellanos), Felipe Anderson. Trenér: Sarri.

Bayern: Neuer – Mazrávi, Upamecano, Kim Min-če, Guerreiro – Kimmich, Goretzka (73. De Ligt) – Sané (81. Tel), Müller (81. Choupo-Moting), Musiala – Kane. Trenér: Tuchel.

Druhý zápas mezi Paris St. Germain a San Sebastian skončil vítězstvím PSG 2:0. Branky vstřelili Mbappé v 58. minutě a Barcola v 70. minutě. Rozhodčím byl Guida, asistovali mu Carbone, Peretti a Valeri (všichni Italové). Zápas byl poznamenán červenými kartami pro Le Normanda a Traorého ze San Sebastianu. Na stadionu se sešlo 46 435 diváků.

Paris St. Germain: Donnarumma – Hakimi, Marquinhos, Pereira (72. Hernández), Beraldo – Zaire-Emery – Fabián Ruiz, Vitinha – Dembélé (83. Kolo Muani), Mbappé, Barcola (72. Asensio). Trenér: Luis Enrique.

San Sebastian: Remiro – Traoré, Zubeldia, Le Normand (78. Pacheco), Galán (88. Aramburu) – Zubimendi – Merino, Méndez (79. Turrientes) – Kubo, Barrenetxea (66. Zacharjan) – André Silva (79. Sadiq). Trenér: Alguacil.

Osmifinálová utkání Ligy mistrů slibují velkou dávku napětí a vzrušení. Fanoušci se mohou těšit na další zápasy, které rozhodnou o postupujících do čtvrtfinále.