Betis fotbalisté remizovali 1:1 v Granadě, soupeř Sparty zápasem v problémech

V neděli se odehrálo sedmé kolo španělské fotbalové ligy La Liga. Zápas mezi týmy Granada a Betis Sevilla skončil remízou 1:1. Granada tak získala bod po třech duelech a momentálně se nachází na předposledním místě tabulky.

Celý zápas byl plný napětí a šancí na obou stranách. První branku vstřelil osmnáctiletý španělský útočník Diao ve 51. minutě. Při svém debutu v La Lize překvapil brankáře prudkou střelou na přední tyč a trefil se do sítě. Domácí tým se však dokázal vyrovnat o 16 minut později, kdy se prosadil hlavou Boyé.

Další zápasy tohoto kola skončily remízou 1:1. Týmy Celta Vigo a Alavés se střetly a oba týmy si připsaly bod za gól vstřelený v průběhu zápasu. Vlastní gól Marín v 35. minutě poslal Alavés do vedení, ale Samu ve 73. minutě vyrovnal pro Celtu Vigo.