Čvančara vstřelil hattrick při přípravě Mönchengladbachu po přestupu do Německa v září.

Český fotbalista Čvančara se opět prosadil ve svém novém klubu v Německu. Před dvěma týdny přestoupil ze Sparty do Borussie a již se mu podařilo vstřelit tři góly. V zápase proti Stuttgartu, který trval dvakrát třicet minut, se Čvančara trefil v 15., 47. a 56. minutě. Tím navázal na své úspěšné vystoupení z minulého sobotního utkání, kdy vstřelil gól při výhře 2:1 nad Saarbrückenem.

Borussia si také připsala další vítězství, tentokrát nad Stuttgartem. Tím navázala na dnešní výhru 2:1 nad třetiligovým Mnichovem 1860 a vyhrála turnaj v Heimstettenu.

Čvančara se tak rychle adaptoval na nové prostředí a ukazuje svůj talent i v zahraničí. Jeho góly pomáhají Borussii k dalším úspěchům a fanoušci mají důvod k radosti. Doufejme, že se mu bude dařit i nadále a že se stane důležitou součástí týmu.