Dlouhá čarování Dúbravky končí čtyřmi góly, Liverpool postupuje do trháku.

Liverpool porazil Newcastle ve 20. kole anglické fotbalové ligy v poměru 4:2. V prvním poločase se žádný gól nedal, přestože oběma týmům byl jeden gól kvůli ofsajdu neuznaný po zásahu VAR. Salah navíc neproměnil pokutový kop. Ve druhém poločase vstoupil Liverpool do hry velkým náporem a v 49. minutě proměnil tlak v gól Muhammad Salah, který se tak stal pátým hráčem v historii Liverpoolu, který dosáhl hranice 150 gólů v Premier League. Brankář Newcastle Martin Dúbravka poté zlikvidoval několik dalších šancí domácích. V 54. minutě však Isak vyrovnal po rychlém protiútoku. Liverpoolu se podařilo znovu dostat do vedení díky gólu Jonese po kombinaci Salaha a Joty. O čtyři minuty později přidal Gakpo třetí gól. Newcastle se dokázal vrátit do hry brankou Lascellese v 81. minutě, ale Salah svým druhým gólem z penalty uzavřel střeleckou přestřelku ve druhém poločase. Liverpool tak zvítězil 4:2.