Dnipr nedaleko od bitvy se Slavií a prohrál s Panathinaikosem v kvalifikaci Ligy mistrů

Panathinaikos se po porážce od Slavie před rokem v 3. předkole Evropské konferenční ligy vrátil a poslal do vedení ve 10. minutě Šporar. Ve druhé půli se hosté prosadili Djuričičem a z penalty Ioannidisem, ale v závěru snížil Kaplijenko. Vítěz této dvojutkání se utká v další fázi s Marseille.

Dinamo Záhřeb udělalo velký krok k postupu do 3. předkola Ligy mistrů. Obhájce chorvatského titulu doma porazil Astanu 4:0. Ivanušec se třikrát prosadil v rozmezí 41. až 56. minuty.

Galatasaray Istanbul překvapivě remizoval na hřišti vilniuského Žalgirisu 2:2. Turecký celek dokázal během 75. až 78. minuty otočit skóre, ale v nastavení vyrovnal Kazlauskas, který byl následně vyloučen.

HJK Helsinky porazily doma norské Molde 1:0. Finský šampioni se tak oplatili za minulou sezonu, kdy ve stejné fázi vypadli s Plzní.