Faksa přidal asistenci při výrazné výhře Dallasu; Patera třikrát překonal Colorado.

V první třetině se Dallas prosadil jedinkrát, skóre zápasu v čase 16:45 otevřel Joe Pavelski. Druhá dvacetiminutovka nabídla jednoznačnou střeleckou převahu domácích, která vyústila v navýšení vedení na 3:0. Dallas zasypal debutujícího brankáře Jespera Wallstedta 16 ranami, ze kterých se ujaly pokusy Matta Duchenea a Roopeho Hintze.

Do závěrečného dějství vstoupila lépe Minnesota, které zásluhou Matthewa Boldyho snížila na 1:3, zbytek třetiny ale opět patřil domácím hokejistům. Dallas nasázel čtyři branky a došel si pro pohodlné vítězství 7:2. Pátou trefu Stars připravil Faksa, který zavezl puk do útočného pásma a vyzval ke skórování Nilse Lundkvista. Třiadvacetiletý bek dal první gól v sezóně.

Při výhře Colorada jednou asistoval Nathan MacKinnon a natáhl svou domácí bodovou šňůru už na 23 zápasů. Čisté konto udržel brankář Alexandr Georgijev.

Výsledky NHL:

Philadelphia – Montreal 3:2 po sam. nájezdech (1:2, 1:0, 0:0 – 0:0)

Branky: 16. Tippett, 29. Frost, rozhodující sam. nájezd Couturier – 2. Monahan, 12. Savard. Střely na branku: 39:19. Diváci: 18,238. Hvězdy zápasu: 1. Couturier, 2. Frost (oba Philadelphia), 3. Primeau (Montreal).

Dallas – Minnesota 7:2 (1:0, 2:0, 4:2)

Branky: 17. Pavelski, 25. Duchene, 35. Hintz, 49. J. Robertson, 50. Lundkvist (Faksa), 57. Seguin, 59. Steel – 45. Boldy, 52. Hartman. Střely na branku: 34:23. Diváci: 18,532. Hvězdy zápasu: 1. Lundkvist, 2. Lindell, 3. Marchment (všichni Dallas).

Colorado – Vegas 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Branky: 20. a 32. Ničuškin, 50. L. O’Connor. Střely na branku: 35:25. Diváci: 18,039. Patera odchytal za Vegas celý zápas, inkasoval tři góly z 35 střel a úspěšnost zásahů měl 91,4 procenta. Hvězdy zápasu: 1. Georgijev, 2. Ničuškin, 3. Rantanen (všichni Colorado).