Gruzínci získali vítězství ve druhém zápase Ligy národů, hlavní utkání večera skončilo nerozhodně.

Gruzínci si po sobotním triumfu 4:1 nad Českem poradili i s druhým soupeřem a zůstávají stoprocentní.

V Tiraně rozhodl v 71. minutě Kočorašvli, jenž se trefil z 25 metrů výstavní ranou o břevno a prosadil se ve druhém utkání po sobě. Porážku Albánie neodvrátil ani střídající sparťanský záložník Laci.

Němci prohrávali po 99 sekundách hry po brejku Reijnderse a inkasovali nejrychlejší gól po 50 letech. Ve finále mistrovství světa 1974 obdrželi branku už po 86 sekundách, shodou okolností rovněž s „Oranjes“.

V 38. minutě srovnal z dorážky premiérovou brankou v národním týmu Undav a stejný hráč ještě před pauzou připravil gól Kimmichovi. V 51. minutě uzavřel skóre atraktivního duelu Dumfries.

Němci neprohráli s tradičním rivalem potřetí za sebou. Oba celky mají po dvou kolech čtyři body, Maďarsko s Bosnou a Hercegovinou po bodu.

Anglie ve skupině B2 porazila doma 2:0 Finsko. Oba góly vstřelil ve druhé půli kapitán Kane, jenž stylově oslavil stý start v národním týmu. Historicky nejlepší střelec „Albionu“ má na kontě po dnešku 68 reprezentačních branek.

Anglie má šest bodů stejně jako Řecko, které zvítězilo 2:0 v Irsku. K výhře pomohl i střídající záložník pražské Slavie Zafeiris.

Fotbalová Liga národů – 2. kolo:

Skupina A3:

Maďarsko – Bosna a Hercegovina 0:0

Nizozemsko – Německo 2:2 (1:2)

Branky: 2. Reijnders, 51. Dumfries – 38. Undav, 45.+3 Kimmich.

Česko – Ukrajina 3:2 (2:1)

Branky: 21. a 45.+2 Šulc, 80. Souček z pen. – 37. Vanat. 84. Sudakov.

Severní Makedonie – Arménie 2:0 (0:0)

Branky: 70. Bardhi, 79. Miovski. ČK: 45.+4 Zajkov (S. Makedonie).

Gruzínci vyhráli i druhý zápas Ligy národů, šlágr večera skončil remízou

Gruzínci pokračují ve své skvělé formě v rámci Ligy národů, když porazili i druhého soupeře a udržují si stoprocentní bilanci. Po výhře 4:1 nad Českem se tentokrát utkali s Albánií a zvítězili 1:0. Rozhodující branku vstřelil v 71. minutě Kočorašvili, který se trefil z 25 metrů výstavní střelou o břevno. Albánie nedokázala odpovědět ani střídajícím sparťanským záložníkem Laci.

Německo se utkalo s Nizozemskem a duel skončil remízou 2:2. Němci prohrávali už po 99 sekundách hry po brejku Reijnderse, což byl nejrychlejší gól, který inkasovali po 50 letech. Nicméně se jim podařilo srovnat skóre díky brankám Undava a Kimmicha. V 51. minutě pak Dumfries uzavřel skóre atraktivního zápasu.

Anglie porazila Finsko 2:0 a oba góly vstřelil kapitán Kane. Tímto výkonem si Kane připsal 68 reprezentačních branek a stal se historicky nejlepším střelcem „Albionu“. Anglie má stejně jako Řecko šest bodů, přičemž Řecko porazilo Irsko 2:0.

– Andorra vs. Malta 0:1

Liga národů pokračuje ve svém zajímavém průběhu a fanoušci se mohou těšit na další vzrušující zápasy a gólové přestřelky.