Hokejový brankář Dostál vytvořil v NHL rekord Anaheimu s 55 zásahy, avšak výhru neoslavoval.

V utkání mezi Anaheimem a Torontem se utkal třiadvacetiletý brankář Anthony Stolarz s torontským týmem. Stolarz se blížil k své první nule v NHL, ale v 55. minutě inkasoval a utkání skončilo prodloužením, ve kterém Toronto zvítězilo 2:1. První branku utkání vstřelil Frank Vatrano z Anaheimu v oslabení ve 32. minutě. Stolarz odolával tlaku Toronta až do 54:17, kdy John Tavares vyrovnal z dorážky v přesilové hře. O vítězství Toronta rozhodl Auston Matthews svým 30. gólem sezony.

Další zápas mezi Washingtonem a New Jersey skončil vítězstvím New Jersey 6:3. I přes absenci českých hráčů Vítek Vaněček a Ondřej Palát, kteří byli zranění, dokázalo New Jersey zvítězit. Tři dvougóloví střelci – Nico Hischier, Dawson Mercer a Michael McLeod – zařídili vítězství svému týmu. Washington se snažil odpovědět na vedení New Jersey, ale po gólu McLeoda na 4:3 ve druhé třetině už nedokázal vyrovnat.

6. St. Louis – 37 bodů

7. Minnesota – 36 bodů