Kovář v brance přispěl k remíze Leverkusenu v zápase Ligy mistrů, Schick odehrál celý zápas.

Nováček na evropské scéně Brest, který bude 6. listopadu příštím soupeřem Sparty na Letné, hraje své zápasy ve 130 kilometrů vzdáleném Guingampu, protože jeho stadion nevyhovuje reglementu UEFA.

Schick tam odehrál 63 minut, šanci dostal i proto, že jeho konkurent v útoku Boniface si při nedělní autonehodě poranil ruku a do Francie neodletěl.

Hostům zařídil vedení Wirtz a po dvou gólech v premiéře v Rotterdamu se zapsal potřetí mezi střelce. Ještě do přestávky Lees-Melou vyrovnal po akci, kterou založil exslávista Sima.

Ve druhém poločase se Kovář vytáhl při Camarově střele mířící pod břevno. Na druhé straně rozhodčí dvakrát prověřoval u videa, jestli nemají hosté kopat penaltu, ale pokaždé ji zamítl. Souboj dvou dosud stoprocentních týmů tak skončil remízou.

Atalanta měla od začátku velkou převahu, ale Pašaličovu hlavičku zastavilo břevno a další šance zmařil brankář Schmeichel. Celtic prohrál šest posledních venkovních zápasů v Lize mistrů, ale trenér Rodgers po debaklu 1:7 v Dortmundu zapracoval na defenzivě a domácí k ní nenašli klíč. Neprosadil se ani Retegui, který v osmi kolech italské ligy dal osm branek.

Zbývajících sedm zápasů 3. kola začne ve 21:00.

Fotbalová Liga mistrů – 3. kolo:

Atalanta Bergamo – Celtic Glasgow 0:0

Rozhodčí: Peljto (Bosna).

Brest – Bayer Leverkusen (1:1 (1:1)

Branky: 39. Lees-Melou – 24. Wirtz. Rozhodčí: Kružliak (SR).

21:00 Manchester City – Sparta Praha, Atlético Madrid – Lille, FC Barcelona – Bayern Mnichov, Benfica Lisabon – Feyenoord Rotterdam, Lipsko – Liverpool, Salcburk – Dinamo Záhřeb, Young Boys Bern – Inter Milán.

36. Slovan Bratislava 3 0 0 3 1:11 0

Nováček na evropské scéně Brest, který bude 6. listopadu protivníkem Sparty na Letné, hraje své zápasy ve 130 kilometrů vzdáleném Guingampu, protože jeho stadion nevyhovuje reglementu UEFA. Nedělní zápas Brestu proti Bayeru Leverkusen skončil remízou 1:1. Schick odehrál 63 minut, protože jeho konkurent v útoku Boniface si při autonehodě poranil ruku a do Francie neodletěl.

Hosté se ujali vedení díky Wirtzovi, ale Lees-Melou vyrovnal ještě před poločasem. Ve druhé půli se Kovář v brance Brestu vyznamenal zákrokem proti střele Camary, zatímco rozhodčí dvakrát prověřovali VAR ohledně možné penalty pro hosty, kterou však nakonec neudělili. Souboj dvou dosud stoprocentních týmů tak skončil remízou.

Atalanta měla od začátku velkou převahu, ale Pašalićova hlavička skončila na břevně a další šance zmařil brankář Schmeichel. Celtic prohrál šest posledních venkovních zápasů v Lize mistrů, ale trenér Rodgers po debaklu 1:7 v Dortmundu zapracoval na defenzivě a domácí k němu nenašli klíč. Neprosadil se ani Retegui, který v osmi kolech italské ligy dal osm branek.

Zbývajících sedm zápasů 3. kola začne ve 21:00. Mezi hlavními zápasy jsou Manchester City – Sparta Praha, Atlético Madrid – Lille, FC Barcelona – Bayern Mnichov, Benfica Lisabon – Feyenoord Rotterdam, Lipsko – Liverpool, Salcburk – Dinamo Záhřeb, Young Boys Bern – Inter Milán.

V tabulce vedou Aston Villa s plným počtem bodů, následovaná Monakem a Brestem. Bayer Leverkusen se nachází na čtvrtém místě. Sparta Praha je na 15. pozici se čtyřmi body.

Výsledky a tabulka jsou aktuální k datu zveřejnění článku. Sledujte další zápasy a výsledky Ligy mistrů pro další informace o tomto prestižním fotbalovém turnaji.