Nevídaně divoký start zápasu NHL: Dvě bitky za prvních sedm vteřin

V článku se popisuje divoký začátek hokejového zápasu mezi týmy Panthers a Coyotes. Hned na začátku se hráči Ryan Lomberg a Jack McBain pustili do rvačky, kterou následně rozdělili rozhodčí a poslali hráče na trestnou lavici. Poté se do sebe pustili Jonah Gadjovich a Liam O’Brien. Tento divoký začátek byl odvetou za události z předchozího zápasu, kdy hráč Jason Zucker z týmu Arizona zasáhl hráče Nicka Cousinse z týmu Panthers zezadu a způsobil mu otřes mozku.

Hráči obou týmů se již při rozbruslení dostali do konfliktu, ale samotné bitky během zápasu nezahrnovaly Zuckera. Hráči si vyměnili hodně sprostých slov a Gadjovich uvedl, že občas se prostě tyto věci stane a je tady, aby na ně odpověděl.

Tento boxerský start zápasu nakonec více nahecoval domácí tým, který ve 2. minutě otevřel skóre a v 10. minutě už prohrávali hosté 0:3. Brzy po začátku třetí třetiny hosté dokonce prohrávali 0:6. Arizona sice snížila dvěma trefami, ale třetí prohru z posledních pěti zápasů neodvrátila.

Gólman Karel Vejmelka z týmu Coyotes zlikvidoval 37 střel a měl úspěšnost nad 86 procent.