Nosková a Muchová se utkají o třetí místo, Italky ukončily semifinále gestem solidarity.

Muchová s Noskovou se daly v Paříži dohromady po odstoupení zraněné Markéty Vondroušové. Do semifinále se dostaly po třech vybojovaných výhrách, pokaždé duely otáčely a uspěly v super tie-breaku.

Proti nasazeným trojkám Erraniové a Paoliniové však dnes již nepříznivý vývoj nezvrátily. Zápas na antukovém kurtu Suzanne Lenglenové prohrály za 68 minut. Duel zakončila Erraniová podáním spodem.

Tenis:

Ženy:

Čtyřhra – semifinále: Erraniová, Paoliniová (3-It.) – Muchová, Nosková (ČR) 6:3, 6:2.

Připravujeme podrobnosti…

Muchová s Noskovou se daly dohromady v Paříži poté, co musela Markéta Vondroušová odstoupit kvůli zranění. Společně se dostaly až do semifinále po třech vybojovaných výhrách, kdy v každém zápase dokázaly otočit průběh a uspěly v super tie-breaku.

Bohužel, dnes už proti nasazeným trojkám Erraniové a Paoliniové nezvládly otočit nepříznivý vývoj. Zápas na antukovém kurtu Suzanne Lenglenové prohrály za 68 minut, kdy duel zakončila Erraniová podáním spodem.

V tenise žen ve čtyřhře semifinále tak skončilo vítězstvím Erraniové a Paoliniové nad Muchovou a Noskovou. Výsledek zápasu byl 6:3, 6:2.

Sledujte naše stránky pro další podrobnosti o tomto zajímavém zápase.