Pegulaová suverénně vyhrála třetí zápas v Cancúnu bez ztráty setu.

Americká tenistka Jessica Pegula si zajistila první místo ve skupině na turnaji v Cancúnu, když porazila Řekyni Marii Sakkariovou 6:3, 6:2. Pegula, která do Mexika přijela jako náhradnice za zraněnou Karolínu Muchovou, zatím prohrála pouze jedno utkání a získala jediný set.

Další program v Cancúnu byl narušen deštěm. Druhé utkání ve skupině, ve kterém se rozhodne o druhém postupujícím mezi Běloruskou Arynou Sabalenkovou a Kazachstánkou Jelenou Rybakinovou, bylo přerušeno v koncovce druhého setu. Sabalenková vyhrála úvodní sadu 6:2 a ve druhém setu vedla soupeřka 5:3.

Dnešní čtyřhra, ve které měla nastoupit opět Pegulaová spolu s Coco Gauffovou, byla také odložena. Čeká je souboj s německo-ruským párem Laura Siegemundová, Vera Zvonarevová.