Plíšková a Ósakaová se střetly v dramatickém zápase, který lépe zvládla Češka.

V Dauhá se právě konal tenisový turnaj žen na tvrdém povrchu s dotací 3,211,715 dolarů. V jednotlivcích se hrálo čtvrtfinále a jedním z nejzajímavějších zápasů bylo utkání mezi Karolínou Plíškovou z České republiky a Naomi Ósakaovou z Japonska.

Plíšková a Ósakaová se utkaly ve dvou setech, které oba skončily v tie-breaku. V prvním setu Plíšková vyhrála 7:6 s výsledkem 8:6 v tie-breaku. Ve druhém setu opět Plíšková zvítězila v tie-breaku s výsledkem 7:6 a 7:5.

Tento zápas byl velmi vyrovnaný a obě hráčky podaly skvělý výkon. Plíšková se ukázala jako silná soupeřka a dokázala si poradit s Ósakaovou, která je momentálně jednou z nejlepších tenistek na světě.

Další podrobnosti o tomto zápase budou brzy zveřejněny. Tenisový turnaj v Dauhá je stále v plném proudu a fanoušci se mohou těšit na další zajímavé zápasy a výkony tenisových hvězd.