Real Madrid rozprášil Gironu a vstřelil čtyři góly, posílil tak svůj náskok na čele tabulky.

Real Madrid zvítězil nad Gironou v utkání 24. kola španělské fotbalové ligy s výsledkem 4:0. Domácí tým otevřel skóre již po šesti minutách, kdy si Vinícius Júnior naběhl na přihrávku Valverdeho a střelou z dálky vstřelil svůj sedmý ligový gól v sezoně. Ve 36. minutě zdvojnásobil vedení Realu Bellingham. V 54. minutě zvýšil anglický reprezentant již na 3:0 a s 16 brankami se stal prvním záložníkem Realu, kterému se v tomto století podařilo dát v lize tolik branek. Letní posila z Dortmundu se navíc osamostatnila v čele tabulky střelců, druhý Dovbyk z Girony se prosadil čtrnáctkrát.

Bellingham opustil hřiště se zraněním několik sekund poté, co vstřelil svůj druhý gól. Výsledek zpečetil po hodině hry Rodrygo. „Bílý balet“ mohl v závěru ještě přidat pátý gól, ale Joselu z penalty trefil pouze levou tyč.

V ostatních zápasech 24. kola španělské ligy Alavés remizoval s Villarrealem 1:1 a San Sebastian prohrál s Pamplonou 0:1. Večerní zápas mezi Las Palmas a Valencií začne v 21:00.