Šilhavý na lavičce experimentoval s taktikou i v utkání proti Koreji po zápase s Ománem

Šilhavý se ujal ománského týmu letos v únoru a po sérii tří výher a jedné remízy s ním postoupil do třetí fáze kvalifikace. V ní se však výběru bývalého kouče české reprezentace, Liberce nebo Slavie zatím nedaří.

V úvodním utkání Omán minulý týden podlehl 0:1 Iráku, nyní proti Koreji sice domácí dokázali v nastavení prvního poločasu srovnat na 1:1, ale nakonec po dvou gólech v závěru prohráli 1:3.

Omán tak v šestičlenné skupině jako jediný ještě nebodoval a je poslední. Na šampionát přímo postoupí první dva celky tabulky, týmy na třetím a čtvrtém místě zamíří do čtvrté fáze, kde se bude hrát o dvě místa na mistrovství a o účast v baráži.