Slavia porazila České Budějovice v poměru 1:0 po rychlém gólu v prvních dvou minutách.

Sledujte on-line přenos z utkání druhého kola fotbalové Chance Ligy mezi Slavií Praha a Českými Budějovicemi.

Dnes se konalo utkání druhého kola fotbalové Chance ligy mezi týmem Slavia Praha a Českými Budějovicemi. Zápas skončil vítězstvím Slavie 1:0, když červenobílí dokázali skórovat již v prvních dvou minutách hry.

Slavia Praha, jako jeden z nejúspěšnějších týmů v české fotbalové historii, byla favoritem tohoto zápasu. Síla a kvalita hráčů Slavie se projevila již v úvodních minutách, kdy dokázali skórovat branku a dostat se do vedení. I přes snahu Českých Budějovic o vyrovnání se jim to nepodařilo a tak Slavia odchází z tohoto zápasu s třemi body.

Pro fanoušky fotbalu bylo možné sledovat on-line přenos z tohoto utkání, který nabídl napínavé momenty a skvělé fotbalové akce. Slavia Praha se tak posunula v tabulce výše a ukázala svou sílu a kvalitu.

Doufejme, že další zápasy budou stejně zajímavé a napínavé jako to dnešní a že fanoušci budou moci nadále sledovat skvělý fotbalový výkon týmu Slavia Praha.