Toronto prohrálo s NY Islanders, Colorado nedokázala zvrátit další branku MacKinnona.

Hokejisté týmu Maple Leafs se v sobotu mohli radovat z vítězství v domácím utkání Hvězd, ale návrat do ostrých zápasů jim bohužel nevyšel. Auston Matthews, Mitchell Marner, William Nylander a Morgan Rielly sice bodovali, ale prohru 2:3 neodvrátili.

Kanadský celek dvakrát smazal jednobrankové manko, ale na trefu Pierra Engvalla z 58. minuty už nikdo nedokázal zareagovat. Islanders na ledě Maple Leafs vyhráli v základní hrací době poprvé od konce roku 2018 a protrhli třízápasové čekání na vítězství.

Tým Colorado Avalanche zaváhal po třech výhrách za sebou. V Madison Square Garden proti Rangers hokejisté Avalanche narazili na brankáře Jonathana Quicka. Amerického veterána překonal pouze Nathan MacKinnon, který se díky této brance vyrovnal Nikitě Kučerovovi z Tampy Bay na čele bodování NHL. Oba dva mají totožnou bilanci 32+53.

Na MacKinnonovu branku ve třetí třetině odpověděl nejproduktivnější hráč Rangers Artěmij Panarin a v prodloužení rozhodl o výhře domácích Alexis Lafrenière.