Vítkovice porazily Brno ve hokejové extralize, Pardubice zvítězily v Karlových Varech.

Hokejisté Vítkovic zvítězili v 11. kole extraligy na ledě Brna 5:3 a připsali si tak poprvé v sezóně dvě výhry za sebou. K úspěchu semifinalisty minulého ročníku přispěli dvěma brankami Dominik Lakatoš a třemi asistencemi kanadský obránce Stuart Percy. Kometa padla po dvou výhrách, ale teprve podruhé z posledních sedmi zápasů.

Pardubice vyhrály na ledě Karlových Varů 3:0. Východočeši bodovali naplno počtvrté v řadě a zůstávají jediným týmem soutěže, který od začátku sezony nevyšel ani jednou naprázdno. Vítězný gól dal v 18. minutě útočník Lukáš Radil a prosadil se již podeváté v sezóně. První nulu v tomto ročníku udržel brankář Roman Will, potřeboval k ní 20 úspěšných zásahů.

Plzeň dokázala na ledě Mladé Boleslavi smazat tříbrankovou ztrátu a vyhrála 4:3. V 58. minutě duel rozhodl obránce Petr Zámorský, který si připsal i dvě asistence. Středočeši prohráli po soběsté za sebou a v neúplné tabulce klesli na poslední místo.

V ostatních zápasech 11. kola extraligy Sparta Praha porazila Hradec Králové 3:1.