Vyřazení Francie Springboky v dramatické bitvě s jednobodovým rozdílem v Paříži.

V sobotu se konaly čtvrtfinálové zápasy na Mistrovství světa v ragby. Argentina se utkala s Novým Zélandem a postoupila do semifinále. Anglie se utká s Jihoafrickou republikou, která je současným šampionem. Francie se utkala s Jihoafričany v Paříži před 80 000 fanoušky. Zápas byl velmi intenzivní a oba týmy položily po třech pětkách. První poločas vyhrála Francie díky trestnému kopu v závěru. Po přestávce však Jihoafričané otočili skóre a uhájili těsný náskok. Anglie vedla proti Fidži v Marseille 21:10 po prvním poločase a svůj náskok zvýšila na 24:10. Fidži však dokázalo vyrovnat díky dvěma pětkám a úspěšným konverzím. V závěru zápasu se Anglii podařilo získat vítězství díky dvěma úspěšným kopům od Farrella. V anglickém národním týmu je Farrel rekordmanem v počtu získaných bodů. Výsledky čtvrtfinálových zápasů jsou: Anglie – Fidži 30:24 a Francie – Jihoafrická republika 28:29.