Výsledek fotbalového zápasu: Zlín porazil divizní Lanžhot 1:0, Slovácko přehrálo soupeře

V druhém kole českého fotbalového poháru MOL Cupu se odehrálo několik zajímavých zápasů. Největším překvapením byla výhra Slovácka nad Hlubinou 8:0. Slovácko vedlo už po poločase 3:0 a ve druhé půli přidalo dalších pět branek. Nejlepším střelcem zápasu byl Brandner, který se trefil třikrát. Dalšími střelci byli Mihálik, Vecheta, Kalabiška a Petržela.

Další prvoligové týmy Teplice a Pardubice si také zajistily postup do dalšího kola. Teplice se utkaly s třetiligovými Brozany a přestože dvakrát prohrávaly, dokázaly zvítězit 4:3. Hrdinou zápasu se stal Jásir, který se dvakrát trefil. Pardubice porazily Baník Most-Souš 3:0. Branky vstřelili Helešic, Pikul a Matoušek.

Dalšími účastníky evropských pohárů Sparta, Slavia, Plzeň a Bohemians 1905 stejně jako Liberec vstoupí do MOL Cupu až v dalším kole. Zápas Hradec Králové proti Soběslavi byl kvůli podmáčenému hřišti přeložen na 6. září.