Výsledky biatlonového sprintu v Lenzerheide: Doll zvítězil, Krčmář obsadil 25. místo.

V biatlonovém závodě ve švýcarském Lenzerheide se vedle známého českého biatlonisty Ondřeje Moravce-Krámaře prosadil také třicátý třetí Jakub Štvrtecký. Naopak Jonáš Mareček skončil na 43. místě a Mikuláš Karlík na 75. místě. Adam Václavík se závodu kvůli nachlazení nezúčastnil.

Po ženském sprintu se na dráhu vydali také muži. Kvůli koronaviru však chyběl druhý muž pořadí, Švéd Sebastian Samuelsson. Třiatřicetiletý Krámař udělal hned na první střelbě chybu a také při střelbě vstoje minul dvakrát, což ho stálo hodně času. Nakonec dojel s odstupem jedné minuty a 33 sekund za vítězným Němcem Dollm. Od první desítky ho dělilo necelých dvacet pět vteřin.

Osm let mladší Štvrtecký začal závod čistou položkou vleže, ale při střelbě vstoje dvakrát minul a propadl se. Přesto dosáhl na nejlepší umístění v sezóně a získal první body. Vítězem se stal Doll, který si připsal páté individuální vítězství a třetí ve sprintu. Kromě stoprocentní střelby se blýskl také rychlým běžeckým časem, díky kterému udržel za sebou v posledním kole Johannessese Böa.

Celkové pořadí Světového poháru v biatlonu po šesti závodech vypadá následovně: 1. Johannes Thingnes Bø (Norsko) 317 bodů, 2. Tarjei Bø (Norsko) 304 bodů, 3. Sebastian Samuelsson (Švédsko) 281 bodů, 4. Philipp Nawrath (Německo) 263 bodů, 5. Vetle Sjåstad Christiansen (Norsko) 246 bodů, 6. Benedikt Doll (Německo) 242 bodů, … 22. Ondřej Moravec-Krámař 102 bodů, 45. Jonáš Mareček 20 bodů, 49. Adam Václavík 15 bodů, 56. Jakub Štvrtecký 11 bodů, 60. Mikuláš Karlík 5 bodů.