West Ham’s Coufal and Souček contribute to victory in Freiburg in the Europa League

V posledním zápase skupiny H Evropské ligy se střetli týmy Molde a Bayer Leverkusen. Leverkusen potvrdil svoji formu a zvítězil 2:1. Branky padly již v prvním poločase, kdy Leverkusen skóroval dvakrát během čtyř minut. Nejprve se trefil Frimpong a poté Tella. V závěru zápasu snížil Breivik, ale na víc to pro Molde nestačilo.

Díky této výhře si Leverkusen upevnil první místo ve skupině H s plným počtem bodů. Karabach je na druhém místě se stejným počtem bodů, ale horším skóre. Molde je na třetím místě bez bodu a Häcken je poslední bez bodu a se skóre 0:5.

Další zápasy ve skupině H se odehrají v příštím týdnu. Leverkusen se utká s Karabachem a Molde se utká s Häckenem.

V ostatních zápasech Evropské ligy se také stalo několik zajímavých věcí. Například Slavia Praha porazila Šeriff Tiraspol 6:0 a AS Řím porazil Servette Ženeva 4:0. Slavia Praha a AS Řím jsou také na čele svých skupin s plným počtem bodů.

Další zápasy Evropské ligy se odehrají v příštím týdnu. Fanoušci se mohou těšit na další vzrušující fotbalové bitvy a doufat, že jejich týmy budou úspěšné.