Vrba zaznamenal svou první výhru, Zlín porazil Teplice. Slovácko triumfovalo v Pardubicích.

Fotbalové utkání mezi FC Zlín a FK Teplice skončilo výsledkem 2:1 ve prospěch domácího tímu. Zlín se ujal vedení v 55. minutě, když se dvakrát prosadil záložník Tkáč. O jedenáct minut později zvýšil vedení obránce Cedidla. V 88. minutě snížil střídající Vachoušek, ale Teplice již nestihly vyrovnat.

Zlín měl v prvním poločase několik šancí, ale nedokázal je proměnit. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a vyvinuli tlak na domácí bránu, ale jejich snaha byla marná. Zlín si tak připsal tři body a Teplice prodloužily svou sérii bez výhry na čtyři zápasy.

V dalším utkání mezi FK Pardubice a 1. FC Slovácko zvítězili hosté 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 21. minutě Kalabiška. Pardubice měly několik šancí, ale nedokázaly je proměnit. Slovácko si tak připsalo tři body a Pardubice zůstaly bez bodu.

V dalším kole první fotbalové ligy se také odehrálo utkání mezi FC Zlín a FK Teplice, které skončilo výsledkem 2:1 ve prospěch domácího tímu. Zlín se ujal vedení v 55. minutě, když se dvakrát prosadil záložník Tkáč. O jedenáct minut později zvýšil vedení obránce Cedidla. V 88. minutě snížil střídající Vachoušek, ale Teplice již nestihly vyrovnat.