Baník zvrátil duel s Karvinou během deseti minut třemi góly. Liberec porazil Jihočechy.

Baník Ostrava porazil MFK Karviná ve 14. kole první fotbalové ligy v poměru 3:1. Karviná se ujala vedení z brejku, když Budínský obstřelil Letáčka. Ostrava však dokázala otočit skóre díky dvěma gólům Buchty a jednomu gólu Ewertona. Ostrava tak neporazila Karvinou již počtvrté za sebou.

Ve druhém zápase se Slovan Liberec utkal s Dynamem České Budějovice a vyhrál 1:0. Liberec měl více šancí, ale gól nebyl uznán pro ofsajd. Nakonec se však trefil Kulenovič a zajistil tak vítězství Liberce. Dynamo České Budějovice se dostalo do tlaku, ale nedokázalo vyrovnat.

Celkově byly oba zápasy vyrovnané a diváci se mohli těšit na zajímavé a napínavé utkání.