Plzeň nedosáhla první výhry sezony proti Hradci v samém závěru

Ve druhém kole první fotbalové ligy se střetli týmy Viktoria Plzeň a FC Hradec Králové. Zápas skončil remízou 1:1, přičemž oba góly padly až v závěru utkání.

První poločas zůstal bez branek, a tak se diváci dočkali gólového vyvrcholení až v druhé půli. V 81. minutě se trefil za Plzeňský tým obránce Hejda a zdálo se, že to bude rozhodující gól zápasu. Nicméně v nastaveném čase se podařilo Hradci srovnat skóre díky gólu Šašinky.

Rozhodčím utkání byl Machálek, asistovali mu Paták a Hurych. Video rozhodčího byl T. Klíma.

Plzeň nastoupila v sestavě se Staněkem v bráně, Hejdou, Hranáčem a Jemelkou v obraně, Buchou, Kalvachem, Jirkou a Vlkanovou ve středu hřiště a Sýkorou, Chorým a Vydrou v útoku. Trenérem byl Miroslav Koubek.

Hradec Králové naopak nasadil Bajzu do brány, Klímou, Heidenreichem a Čechem v obraně, Gabriel, Kodešem, Kučerou a Horákem ve středu hřiště a Julišem, Krejčím a Vašulínem v útoku. Tým vedl trenér Weber.

Zápas sledovalo celkem 8071 diváků, kteří se dočkali dramatického závěru. Obě mužstva tak získala po jednom bodu za remízu.