Sparta odmítla Kuchtovu žádost o odchod, útočník se k tomu nechce vyjadřovat.

Tomáš Kuchta, český fotbalista a útočník pražské Sparty, se nedávno dostal do středu pozornosti, když byl dvakrát vynechán ze základní sestavy a musel sedět na lavičce během domácího zápasu proti Karviné. Po utkání se sešel s vedením klubu a diskutovali o situaci. Kuchta však respektuje rozhodnutí klubu a je odhodlán pokračovat ve své práci.

Kuchta přestoupil do Sparty po hostování v ruském Lokomotivu Moskva v květnu. S klubem podepsal víceletou smlouvu. Nicméně, vedení klubu nyní odmítlo uvolnit hráče. Kuchta však řekl, že se s klubem dohodli a že bude pokračovat ve své kariéře v Spartě. Jeho hlavním cílem je předvést dobré výkony a přitáhnout pozornost dalších klubů. Chce také pomoci týmu sbírat body prostřednictvím gólů a asistencí.

Kuchta byl také osloven nabídkami z jiných klubů, ale nechtěl se k nim vyjadřovat. Přestupní období do hlavních lig je již uzavřeno a hráč je připraven pomoci Spartě.

Kuchta byl spokojený s výkonem týmu v nedávném zápase proti Dinamu Záhřeb, ve kterém Sparta zvítězila 4:1 a postoupila do skupinové fáze Evropské ligy. Tým se také udržel na čele tabulky nejvyšší české soutěže. Kuchta připisuje úspěch týmu tvrdé práci a regeneraci.

První poločas zápasu nebyl podle Kuchty nejlepší, ale ve druhé půli se tým zlepšil a získal tři důležité body. Tempo hry se zvýšilo a příchod Lukáše Haraslína pomohl týmu.

Tomáš Kuchta je talentovaným fotbalistou a jeho výkony budou důležité pro úspěch Sparty. Doufejme, že se mu podaří předvést svůj potenciál a přitáhnout pozornost dalších klubů.